Eys Elektronik Bursa

 

Hırsız Alarm Sistemleri

Sık sık iş seyahatinde bulunanlar ya da evden belirli süre uzak kalanlar geride bıraktıkları evleri için endişelenebiliyorlar. Çünkü her ne kadar iyi bir kapıya sahip olsa da yeterli zamanda hırsızlar bu kapıları açabiliyorlar. Tatile gitmek isteyenler de döndükleri zaman evlerine hırsız girdiği sürpriziyle karşılaşmak istemiyorlar. Bu sebeple hırsız alarm sistemleri yoluna başvurularak eviniz güvende kalıyor. Tüm bunlara ek yangın gibi çeşitli afetlerden de sizleri koruyacak olan bu sistemler birçok yönden avantaj vadediyor. Sizin ve ailenizin can sağlığını korurken biryandan da malvarlığınızın himayesini çok daha kolay hale getiriyorlar.

Hırsız Alarm Sistemleri Kullanmanın Avantajları

Olağan üstü durumlar esnasında hırsız alarm sistemleri sizi bundan haberdar etmektedir. Sessizce polise de bildirim yapabilme özelliğine sahip sistemler bulunmaktadır. Birçok hırsız alarm sistemi ürünü bulunmaktadır ve bu sayede evlerin yanı sıra iş yerleriniz için de ihtiyacınız olan korumayı sağlayabilirsiniz. Üstün teknoloji ile donatılan bu sistemler sizler için olası hırsızlık durumunu algılayarak haber vermektedir. Bu sistemlerin bloke edilmesi riskine karşı önlemler de alınmıştır. İlgili sistem bloke edilmeye çalışıldığında uyarı vermektedir. Bununla birlikte sadece kapı değil ev veya iş yerleriniz için tüm giriş ve çıkış merkezleri sistem tarafından denetlenmektedir. Yeni nesil sistemler yanlış alarm verilmemesi adına birçok teknoloji ile donatılmıştır.

Hırsız Alarm Sistemleri Nasıl Korur?

Alarm sistemleri türüne göre farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Fakat haber alma yeteneğine sahip olan hırsız alarm sistemleri özellikle giriş ve çıkışlar noktasında sürekli rapor almanıza yardımcı olur. İnternet üzerinden kontrol edebilme imkânı veren teknolojiye sahiptir. Bununla birlikte alarm sistemleri acil durum halinde komut verildiği takdirde doğrudan polis ya da itfaiyeye haber verebilmektedir. Bazı sistemler ara yüzü ile doğrudan polise sessiz bir şekilde bildirim yapabilmektedir. Bunlara ek video alınarak telefona ileten bir teknoloji kurulduğunda yanlış alarmlara karşı daha duyarlı olunabilmektedir. Bu sayede video incelenerek uzaktayken bile kontrol edilebilmektedir. Takip sistemi bulunduğu takdirde evinizin hangi kısmında hırsızlığın gerçekleştiğine dair bilgi verilebilmektedir. Alarm sistemleri çeşitli paneller ile ortak kullanım imkanı da sunarak toplu  mekanlar için koruma yapabilmektedir.

 


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

Copyright © 2022 Eys Elektroik Yazılımı & Kodlama seo hizmeti Namlı Medya Tarafından Sağlanmaktadır.