Görüntülü Diafon ve İnterkom

ANA SAYFAHİZMETLERGörüntülü Diafon ve İnterkom


Eys Elektronik Bursa

 

Görüntülü Diafon ve İnterkom

Ev ve iş yerlerinin koruma konusunda maksimum teknoloji ile donatıldığı son yıllarda çeşitli teknolojilerden faydalanılmaktadır. Görüntülü diafon ve interkom sistemleri de bunlardan birisi olup oldukça sık tercih edilmekteler. Diafon sistemleri yıllardır kullanılmakta olan teknolojilerden birisidir. Fakat son yıllarda oldukça gelişen teknoloji ile birlikte görüntülü sistemlere geçilmiştir. Ev veya iş yerlerine gelecek kişileri teyit etmekte oldukça başarılı bir sistemdir. İnterkom ise diafonun vermekte olduğu teknolojinin daha fazlasını vadetmektedir. Her iki sistem de ev ve iş yerlerindeki korumayı maksimum seviyeye çıkarmaya yardımcı olur. Özellikle alarm sistemleri ile birlikte tercih edildiği takdirde üstün bir koruma sağlanmış olacaktır.

Görüntülü Diafon ve İnterkom Sistemleri Farkları Nelerdir?

Diafon sistemleri son yıllarda görüntülü kanala geçilmesi ile kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamaya başladı. Diafon sistemleri tek taraflı bir konuşma kanalı olarak uzun yıllardır tercih edilmekteydi. Evinize veya iş yerine herhangi bir yabancının gelme ihtimaline karşı görüntülü teknoloji ile çok daha fazla güvenlik sağlamaya başladı. İnterkom sistemleri ise diafon sistemlerinin daha geniş imkânlar sunan versiyonu olarak kısaca tanımlanabilmektedir. Görüntülü diafon ve interkom sistemleri güvenliği sağlama noktasında birbirinden ayrılan özellikler içermektedir. Bu sistemde otoparkların yanı sıra çocuk parkı gibi dilenen mekânlar kontrol edilebiliyor. Apartmanlarda görüntülü toplantı imkânı sunmaktadır. Bunun yanında tek taraflı değil her daire arasında aynı anda iletişim imkânı sunmaktadır. Yabancıların geçişine izin vermeyen bu sistem ses, veri aktarımı, mesaj gönderme gibi olanaklarla da donatılmıştır.

Görüntülü Diafon ve İnterkom Sistemleri Kullanmanın Faydaları

 Diafon sistemleri farklı özellikler barındıran seçenekleri ile oldukça fazla yeteneğe sahip olabilmektedir. Yangın alarmını harekete geçirme bu işlevlerden birisi olup görüntülü arama da yabancıların tespit edilmesinde kullanılan gelişmiş teknolojilerden birisidir. İnterkom sistemleri de tıpkı diafon gibi görüntülü iletişim sunan bir kanaldır. Bu sayede istenilen alanları kontrol etme imkânı sunmaktadır. Hırsız alarmları da bu sistemler ile kontrol edilebilmektedir. Dairler ve kapıcı dairesi, çevre market, güvenlik gibi merkezlerle iletişim kurma imkânı vermektedir. Görüntülü diafon ve interkom sistemleri bunlara ek daha çeşitli yetenekleri ile maksimum güvenliğin sağlanmasında çok büyük avantajlar sağlamaktadır.


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

Copyright © 2022 Eys Elektroik Yazılımı & Kodlama seo hizmeti Namlı Medya Tarafından Sağlanmaktadır.